Edukacinė programa „Kosminis skrydis vaikams“

Ar kada nors svajojote būti astronautu ir nuskristi į kosmosą? Vaikai dažnai svajoja, o svajonės pildosi!
Balandžio 22 dieną mūsų mokykloje vyko pažintinė edukacija „Kosminis skrydis vaikams“. Mokiniai patyrė nepakartojamus įspūdžius, kai buvo pakviesti tapti jaunaisiais astronautais, keliauti kosmoso platybėmis ir tyrinėti dar nepažintas erdves. Gražiausias astronautų akimirkas pavyko užfiksuoti bendrose klasės nuotraukose.
Pakeliavę kosmosu ir geriau pažinę Saulės sistemą, mokiniai dalyvavo viktorinoje. Kosminis robotas visus viktorinos dalyvius apdovanojo astronautų pažymėjimais ir nugalėtojų taurėmis.
Ačiū Kosminio skrydžio komandai, jog suteikė galimybę iš arti pamatyti Saulės sistemos planetas bei patirti šio skrydžio džiaugsmą.
Kultūros paso koordinatorė Ramunė Šleinienė