Ankstyvą rytą 1, 3 ir 4 klasių mokiniai leidosi į nuotaikingą kelionę traukiniu į Telšius. Kelionė neprailgo – vagone skambėjo juokas, netilo pokalbiai, o pro langus bėgantys vaizdai kūrė tikrą nuotykio nuotaiką.
Atvykusių į Žemaitijos sostinę laukė ypatinga misija – edukacija „Meškučių pėdsakais po Telšius: slapta misija mažiesiems miesto svečiams“. Vaikai tapo mažaisiais miesto tyrinėtojais: ieškojo paslaptingų meškučių, sekė užuominas, atliko užduotis ir atrado įdomiausias Telšių vietas. Smalsumo ir gerų emocijų netrūko nė akimirkai!
Dar viena kelionės stotelė nukėlė mokinius į gintaro pasaulį. Edukacijos metu vaikai sužinojo, kaip atskirti tikrą gintarą, kuo jis ypatingas ir kodėl nuo seno taip vertinamas. Didžiausią džiaugsmą suteikė kūrybinė veikla – kiekvienas savo rankomis susivėrė unikalią gintarinę apyrankę, kuri taps šiltu prisiminimu apie šią dieną.Ši kelionė dar ilgai išliks vaikų atmintyje – kaip diena, kupina juoko, smalsumo, draugystės ir mažų stebuklų, atrastų Telšių gatvelėse.


