MOKYKLOS NAUJIENOS
Mūsų mokiniai dalyvavo dailės plenere „Kurmaičių istorijos žemėlapis“

Mūsų mokiniai dalyvavo dailės plenere „Kurmaičių istorijos žemėlapis“

Trys mūsų mokyklos 4 klasės mokiniai Arijus, Domicelė ir Žilvinas dalyvavo kūrybiniame dailės plenere, skirtame pažinti Kurmaičių kaimo istoriją ir ją meniškai atskleisti. Plenero metu mokiniai ne tik gilino savo istorines žinias, bet ir lavino kūrybiškumą, bendradarbiavimo bei meninės raiškos gebėjimus.
Renginio tikslas – supažindinti jaunimą su Kurmaičių kaimo praeitimi, svarbiausiomis vietomis, kultūriniu paveldu bei skatinti mokinius kūrybiškai interpretuoti istorinius faktus. Plenero dalyviai klausėsi pasakojimų apie kaimo istoriją, stebėjo aplinką, rinko idėjas ir jas perteikė meninėje veikloje.
Svarbiausia plenero užduotis – sukurti bendrą žemėlapio piešinį, kuriame atsispindėtų Kurmaičių kaimo istorija, reikšmingi objektai. Kurdami bendrą darbą mokiniai mokėsi dirbti komandoje, derinti idėjas bei ieškoti kūrybiškų sprendimų.
Dalyvavimas plenere suteikė mokiniams daug naujų patirčių, įkvėpė domėtis savo krašto istorija ir dar kartą parodė, kad menas gali tapti puikiu būdu pažinti bei išsaugoti kultūrinį paveldą.
Džiaugiamės mokinių aktyvumu, kūrybiškumu ir prasmingu dalyvavimu šiame projekte.