MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokykloje vyko akcija „Augalų mainai“

Mokykloje vyko akcija „Augalų mainai“

Mūsų mokykloje jau antrus metus vyko jauki ir naudinga akcija „Augalų mainai“. Šios iniciatyvos metu visi norintys galėjo atsinešti savo augalą ar jo daigelį ir išmainyti jį į kitą augalą.
Akcijos tikslas buvo skatinti mokinių domėjimąsi augalais, gamta bei tvarumu. Dalyviai atsinešė įvairiausių kambarinių augalų – nuo sukulentų ir alavijų iki gėlių daigelių bei prieskoninių žolelių. Ant stalų netrūko spalvų, žalumos ir geros nuotaikos.
Daugelis džiaugėsi galėdami parsinešti namo naują augalą ir suteikti jam naujus namus.
Mokytoja Daiva Sajauskienė