Šiandien mūsų mokyklos stadione vyko 5–10 klasių mokiniams skirta bendrystės šventė „Judam kartu“. Renginio metu netrūko nei juoko, nei veiksmo – mokiniai dalyvavo sportinėse estafetėse, individualiose rungtyse, žaidė bendruomeninius žaidimus. Pikniko metu kepėme dešreles, bendravome, dalinomės įspūdžiais ir tiesiog džiaugėmės buvimu kartu. Tokios akimirkos sukuria tikrą bendruomeniškumo jausmą ir sustiprina draugystę.
Dėkojame visiems, kurie kūrė šią dieną kartu – tai buvo ne tik sporto, bet ir draugystės, bendrystės bei gerų emocijų šventė!