Kovo 11-osios išvakarėse mūsų mokykloje organizuotas koncertas „Likau su Lietuva“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 35-osioms metinėms paminėti ir pagerbti Prezidentą Aleksandrą Stulginskį, kurio 140-ąsias gimimo metines minime šiemet. Mokyklos bendruomenė ne tik prisiminė svarbius Lietuvos istorijos įvykius, bet ir šventė Lietuvos laisvę – su dainomis, šokiais ir gyva trispalvės dvasia.


