Vasario 13 dieną Plungės specialiojo ugdymo centre vyko viktorina „Lietuva brangi“, kurios tikslas – paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šventę, ugdyti pilietiškumą, kūrybiškumą įtvirtinti turimas žinias apie Lietuvą bei skatinti bendradarbiavimą, įtraukųjį ugdymą. Šioje smagioje šventėje dalyvavo ir devyni mūsų mokyklos mokiniai. Viktorinos dalyviai, pasiskirstę klasėmis ir susipažinę su užduotimis bei jų atlikimo taisyklėmis, turėjo atsakinėti į pateiktus klausimus, susijusius su Lietuvos istorija, tradicijomis, žymiais Lietuvos žmonėmis. Kitos užduotys buvo praktinės, labai darbingos. Komisija viso renginio metu akylai stebėjo komandas ir vertino jų darbus. Kol buvo sumuojami viktorinos dalyvių balai ir išrinkti laimėtojai, dalyvius ir visus susirinkusiuosius savo dainomis džiugino Modestas Pocius ir Adrijus Alminas. Jų atliktos dainos apie meilę gamtai, tėvynei sušildė visų susirinkusiųjų širdis, o patys menininkai paskatino visus ir toliau džiaugtis laisve ir mylėti savo šalį.
Šventės organizatorės mokytojos B. Kaminskienė ir K. Masiliauskienė apdovanojo padėkomis ir dovanėlėmis viktorinos dalyvius, mokytojus, padėkojo visiems atvykusiems. Dėkojame organizatoriams už pakvietimą dalyvauti viktorinoje, labai šiltą priėmimą, smagias šventės akimirkas.
Istorijos mokytoja A. Končienė