MOKYKLOS NAUJIENOS
Priešmokyklinukų išvyka į Kretingos muziejų

Priešmokyklinukų išvyka į Kretingos muziejų

Vasario 12 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai lankėsi Kretingos muziejaus Žiemos sode ir dalyvavo edukacinėje programoje „Šviesa tavo kelyje“. Vaikai susipažino su elektros atsiradimo istorija, jos svarba kasdieniniame gyvenime ir atliko smagius eksperimentus. Jie lavino bendravimo įgūdžius, tyrinėjo egzotinius augalus ir mėgavosi jaukia aplinka. Taip pat pasigamino savo atšvaitą, kurį galės naudoti tamsiuoju paros metu.
Diena buvo kupina džiaugsmo ir naujų atradimų, skatinančių smalsumą ir norą tyrinėti pasaulį!
Mokytoja S. Stončienė