Sėkmė konkurse „Ketvirtokų ketvirtokas“

Mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Milda dalyvavo Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje tradiciniame rajoninio pradinių klasių mokinių konkurse „Ketvirtokų ketvirtokas“. Šis konkursas skirtas gabiems, smalsiems, įvairiomis mokslo sritimis besidomintiems šauniausiems rajono mokyklų ketvirtokams. Šiame renginyje savo jėgas išbandė 10 miesto bei rajono mokyklų ketvirtokų. Dalyviai į klausimus atsakinėjo naudodamiesi planšetiniuose kompiuteriuose įdiegta Kahoot programa. Konkursas vyko keturiais etapais. Sėkmingai atsakius į klausimus, Milda užėmė III vietą.
Dalyvius į renginį lydėjo jų mokytoja ir palaikymo komanda: Arijus, Austėja, Povilas. Viso renginio metu salėje mirgėjo spalvingi plakatai, netilo dalyvius palaikantys plojimai.
Už šaunų pasirodymą visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.
Pradinio ugdymo mokytoja Ramunė Šleinienė