Lietuvių liaudies karo dainos

Šiemet gegužės 8 d. Europa mini II-ojo pasaulinio karo baigties 79-ąsias metines. Ta proga 7 klasėje vyko kontekstuali integruota lietuvių literatūros, istorijos bei muzikos pamoka „Lietuvių liaudies karo dainos“. Mokiniai dirbdami grupėse sužinojo, kokia gausybė karų niokojo mūsų šalį nuo amžių glūdumos iki šių dienų.
Muzikos mokytoja mokinius supažindino su sutartinėmis, kurios yra įtrauktos į UNESCO, dainavo dainą „Kad Kosciuška jojo“.
Lietuvių literatūros pamokoms svarbus tekstas, jo analizė. Grupėms buvo išdalintos dainos, mokiniai aiškinosi jų tematiką, pagrindinę mintį, stilistiką, meninės raiškos priemones, gebėjo iš vieno posmo pažinti karo dainas.
Pamokos pabaigoje vaikai įsivertino atsakydami į viktorinos klausimus.
Istorijos mokytoja A. Končienė, muzikos mokytoja R. Valiukienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Koženiauskienė.