Žemaitijos regiono viktorina „Aš ir Valančius”

Vasario 29 dieną Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos mokytojų komanda organizavo 7-9 kl. mokinių Žemaitijos regiono viktoriną ,,Aš ir Valančius”, kurios tikslas – netradiciškai paminėti vyskupo Motiejaus Valančiaus 223-ąsias gimimo metines, Lietuvos valstybės XIX a. įvykius. Mūsų mokyklos komandą sudarė: 7 klasės mokinės – Vaiva Bumblytė, Rugilė Jasaitė, 8 klasės mokiniai – Armandas Rubavičius, Paulius Leščauskas, 9 klasės mokinės – Urtė Nalivaikaitė, Kamilė Alšauskaitė. Viktorinoje varžėsi komandos ne tik iš Kretingos rajono mokyklų (Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla, Jokūbavo A. Stulginskio, Kartenos mokyklos – daugiafunkciai centrai, M. Daujoto progimnazija, Salantų gimnazija), bet ir Plungės ,,Ryto“ pagrindinės bei Telšių r. Varnių M. Valančiaus gimnazijos komandos. Dalyviai turėjo įveikti trijų turų užduotis, kurios skatino prisiminti Lietuvos istoriją, jos švietėjus, rašytojus (M. Valančių, S. Daukantą ir kt.), palietė etninės kultūros klausimus bei „patikrino“ žinias, pastabumą ir logiką. Ir mus lydėjo sėkmė. Mūsų mokyklos komanda užėmė III vietą. Dėkojame Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos mokytojų komandai už gražų renginį. Visi buvome labai šiltai sutikti, apdovanoti, pavaišinti.

Istorijos mokytoja Audronė Končienė