MOKYKLOS NAUJIENOS
Bendradarbiaujančių klasių  pamoka „Mano Lietuva“

Bendradarbiaujančių klasių pamoka „Mano Lietuva“

Jau keletą metų mokiniai dalyvauja bendradarbiaujančių klasių projekte, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiais metais vyko jungtinė pamoka „Mano Lietuva“. Jos dalyviai:
Kretingos r. Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos daugiafunkcio centro ketvirtos klasės mokiniai (mokytoja Ramunė Šleinienė), Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniai (mokytoja Vilma Narmontaitė), Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos ketvirtos klasės mokiniai (mokytojos Diana Bernotienė ir Birutė Juknienė), taip pat šios mokyklos trečios klasės mokiniai (mokytoja Daiva Samuilienė) ir patys mažiausieji pirmos klasės mokinukai iš Kelmės r. Aukuro pagrindinės mokyklos (mokytoja Lina Kasparienė).
Jungtinės pamokos metu stebėjome pateiktis, dalyvavome viktorinoje, įsivertinome įgytas žinias Kahoot aplinkoje, parašėme žinutę Lietuvai Padlet aplinkoje, apibendrinome pamoką bendroje refleksijoje. Mokiniai, išsiaiškinę Vasario 16-osios svarbą istorijoje, supratę, kaip svarbu yra branginti ir puoselėti savo gimtą kraštą, rašė Lietuvai:
Man rūpi Lietuva!
Nuostabi mūsų šalis Lietuva!
Žydėk savo grožiu!
Gražiausios spalvos trys – geltona, žalia, raudona!
Tikimės, kad ši graži bendradarbiaujančių klasių tradicija tęsis ir ateinančiais metais.
 
Pradinio ugdymo mokytoja Ramunė Šleinienė