Vykdant prevencinę programą „Veikime kartu 2023“ 4-5 klasių mokiniams organizuota ekskursija į Klaipėdą. Mokiniai aplankė Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Ekskursijos metu pareigūnė supažindino su policininko profesija. Mokiniai turėjo galimybę pabuvoti apklausos kambariuose, šaudykloje, sporto salėje, miesto stebėjimo kamerų patalpoje ir sulaikymo kamerose. Vėliau susitiko su kinologe ir jos augintine Fėja.
Po ekskursijos žiūrėjo lietuviškai dubliuotą nuotykių komediją, kurioje pasakojama, apie Trolių brolių draugystę ir ištikimybę.


