Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-10-23

Šių metų spalio 18 d. Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre vyko rajoninė biologijos viktorina „Gamtos žinovai“, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos septintokai Titas, Aironas ir Virginija bei  Romas ir Rugilė – iš 8 klasės. Nors viktorina surengta jau trečią kartą, tačiau ankstesniais metais mūsų mokyklos mokiniai joje nedalyvavo.

Į renginį atvyko ir kitų Kretingos rajono mokyklų auklėtiniai. Visi dalyviai buvo suskirstyti į komandas. Rugilės komanda užėmė 1-ąją, o Virginijos ir Romo – 2-ąją vietas. Ši rajoninė viktorina paliko didelį įspūdį. Nors mūsų komanda buvo labai stipri ir kūrybinga, tačiau, anot prancūzų gamtininko Jean-Baptiste Lamarcko, „net savo nuostabiausiomis svajomis žmogus negali sukurti ko nors puikesnio už gamtą“.

7 kl. mokinė Virginija Matuizaitė