Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-11-14

Lapkričio 9 dieną Jokūbavo A.Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje vyko jau tradiciniu tapęs renginys – „Pyragų diena“. Šiemet ši iniciatyva mokykloje vyko jau trečią kartą.

Šiais metais ant stalo vėl puikavosi gardūs mokinių, jų tėvelių bei mokytojų kepti pyragai. Taip pat visi buvo vaišinami arbata. Tad ragaudami pyragus, šnekučiuodamiesi mokyklos bendruomenės nariai susibūrė geram darbui – aukoti. Šiais metais mokinių taryba kartu su auklėtojais svarstė, kam bus panaudotos surinktos aukos. Nutarta, jog, kaip ir praėjusiais metais, surinkti pinigėliai keliaus mokyklos bendruomenės nariams, kuriems šiuo metu reikalinga pagalba.

Iniciatyvos „Pyragų diena“ metu šiais metais buvo surinkta 180 eurų ir 65 centai. Dėkojame visiems už jūsų gerumą!

Lietuvių kalbos mokytoja Inga Mažeikienė ir mokinių taryba