Atnaujinta: 2019-04-19

Atnaujinta: 2019-04-15

KRETINGOS RAJONO JOKŪBAVO ALEKSANDRO STULGINSKIO MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS Biudžetinė įstaiga, Kretingos g. 21, Jokūbavo k., Kretingos r., kodas 290283190
skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms užimti.

(skaityti daugiau)

Atnaujinta: 2019-04-10

2 klasės mokiniai apsilankė Prano Domšaičio galerijoje, kurioje mokėsi gaminti popierių. Sužinoję visą popieriaus atsiradimo istoriją, mokiniai kibo į darbus. Plėšė, maišė, sėmė, džiovino, lygino, kol galiausiai gavo nedidelį popieriaus gabaliuką. Antrokai tapo tikrais alchemikais: ne tik pasigamino rankų darbo popierių, bet ir naudodami paprastas priemones, suteikė jam įvairių spalvų ir paviršiaus faktūrų.

Pradinio ugdymo mokytoja

Atnaujinta: 2019-04-08

Balandžio 5 dieną Jokūbavas tapo madų sostine. Pradinių klasių mokiniai, siekdami paskatinti tausoti Žemę ir susimąstyti apie kylantį pavojų, žengė podiumu ir pademonstravo savo sukurtus rūbus iš antrinių žaliavų. Renginio metu galėjome išvysti įmantriausiomis suknelėmis pasidabinusias mergaites ir vyriškais kostiumais pasipuošusius berniukus. Šį kartą vertinimo komisija nusprendė, kad nugalėti turi trečiokės Orintos ir jos mamos bendras kūrinys, kuris buvo ypač modernus ir originalus.

Pradinių klasių mokytoja

Atnaujinta: 2019-04-01

Kovo 26 dieną Kretingos rajono švietimo centre vyko 5-8 klasių lietuvių kalbos olimpiada. Mūsų mokyklai atstovavo po vieną mokinį iš kiekvienos klasės. Labiausiai pasisekė septintokui, kuris tapo trečiosios vietos nugalėtoju.

Loreta Koženiauskienė

Atnaujinta: 2019-03-29

Kovo 20 d. mokykloje buvo organizuota matematinė viktorina ,,Atsako žinovai“, kurioje rungėsi 5 ir 6 klasių komandos. Viktorinos dalyviams reikėjo parodyti savo matematinius gebėjimus sprendžiant įvairias užduotis, bei galvosūkius. Sirgaliai taip pat aktyviai dalyvavo atsakant į įvairius klausimus.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad rezultatu 19:15 nugalėtojais tapo šeštokai. Visi komandų dalyviai buvo apdovanoti matematinių priemonių rinkiniais.

Atnaujinta: 2019-03-27

Kovo 20 dieną du 4 klasės mokiniai   ir viena 3 klasės mokinė  dalyvavo pradinių klasių gamtamokslinėje konferencijoje „ Stebiu, tyrinėju, pažįstu“, kuri vyko Kartenos mokykloje – daugiafunkciame centre. Pranešime „ Smagūs moksliniai eksperimentai“ mokiniai pristatė eksperimentus ir bandymus, kuriuos atliko per pasaulio pažinimo pamokas, naudodamiesi naujomis gamtos ir technologinių mokslų tyrinėjimų priemonėmis. Labiausiai visus sužavėjo pamokos „ Bestuburių tyrinėjimas. Pažintis su vynuogine sraige“ pristatytas plakatas „ Sraigių lenktynių nugalėtoja“.

Konferencijoje pristatyti pranešimai  patvirtino, kad tyrinėti gamtą ir jos reiškinius įdomu ir naudinga.

Mokytoja Daiva Sajauskienė

Atnaujinta: 2019-03-27

Kovo 15 dieną mokyklos 3 ir 4 klasės  komanda dalyvavo rajoninėje viktorinoje „ Lietuvos gamta“, kuri vyko Vydmantų gimnazijoje. Mūsų komandos prisistatymo metu skambėjęs šūkis „ Vienas du, vienas du, gamtą tyrinėt smagu. Vienas du, vienas du , pėdsekys ir aš ir tu. Pėda viens, pėda du , sekam žvėrį mes kartu“, atskleidė komandos pavadinimą „ Gamtos pėdsekiai“. Viktorinos metu mokiniai parodė ką jie žino apie Lietuvos medžius, paukščius ir gyvūnus.

Mokytoja Daiva Sajauskienė

Atnaujinta: 2019-03-04

Kviečiame į Kaziuko turgų, trečiadienį kovo 6 d. 12 val. mokyklos sporto salėje.

Atnaujinta: 2019-02-28

Vasario 13 dieną mokykloje vyko 5 -10 klasių mokinių asmeninės smiginio varžybos, kuriose dalyvavo 25 dalyviai. Reikėjo surinkti kuo daugiau taškų per 6 ratus, metant 18 kartų.

Mergaičių grupėje nugalėjo 7 klasės mokinė Diana Cirtautaitė surinkusi 326 taškus, antroji vieta atiteko 6 klasės mokinei Dainorai Narvilaitei (312 tšk.), trečioji vieta 10 klasės mokinei Klaudijai Eglinaitei (274 tšk.).

Berniukų grupėje geriausiai sekėsi 10 klasės mokiniui Aurimui Narvilui (300 tšk.), antroji vieta atiteko 7 klasės mokiniui Kristupui Šiškai (281 tšk.), trečioji vieta 9 klasės mokiniui Devidui Abručiui (259 tšk.).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atminimo prizais ir padėkos raštais.

Toliau »