Atnaujinta: 2019-06-13

Reikalingi:

lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas – darbo krūvis  – 0,45 etato, sutartis neterminuota;

informacinių technologijų mokytojas  – darbo krūvis  – 0,25 etato, sutartis neterminuota;

pradinių klasių mokytojas (1 klasė) – darbo krūvis 0,8 – 0,85 etato, sutartis neterminuota.

Reikalavimai: aukštasis universitetinis išsilavinimas, dalyką atitinkanti mokytojo pedagoginė kvalifikacija.
Pretendentai pateikia šiuos dokumentus:
1. prašymą dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą;
5. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
6. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti kitų darboviečių rekomendacijų.
Dokumentus pristatyti asmeniškai arba siųsti registruotu laišku, adresu: Kretingos g. 21, Jokūbavo k., Kretingos r. ar elektroniniu paštu: rastine@astulginskiomokykla.lt iki 2019 m. birželio 26 d. 15.00 val.
Pokalbis su pretendentais planuojamas 2019 m. birželio 27 d.
Telefonas pasiteiravimui: 8 (445) 49653.

Atnaujinta: 2019-06-12

Ketvirtokai ir jų tėveliai susirinko į išleistuvių popietę „Oskarų apdovanojimai“. Iš visų keturių metų pamokų, išvykų, renginių, susitikimų buvo sumontuotas filmas „ Keturių metų nuotykiai“. O kaip gi filmas be apdovanojimų? Taigi, nominacijų buvo įvairių:, „ Metų dosnumas“ „ Metų dailininkas“, „ Metų sportininkas“, „ Metų šokėja“, „Metų vikruolis“ ir kt. Nominuotieji  džiaugėsi jiems įteiktomis „ Oskaro“ statulėlėmis ir galėjo įsiamžinti „ Žvaigždžių alėjoje“.

Smagiai atsisveikinus su pradine mokykla, mokytoja visiems palinkėjo sėkmės penktoje klasėje.

Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Sajauskienė

Atnaujinta: 2019-06-10

Birželio 4 dieną pradinių klasių mokiniai praleido itin aktyviai. Diena prasidėjo lengva mankšta, šokio ritmu ir garsia muzika. Po apšilimo mokiniai, lydimi mokytojų, išėjo į parką, kuriame vyko bėgimo varžybos. Vaikai išsiaiškino, kas klasėje greičiausias ir ištvermingiausias. Dieną pradinukai užbaigė linksmosiomis estafetėmis. Jiems teko padžiauti skalbinius, pabūti padavėjais, mesti kuo toliau botą. Visi mokiniai, dalyvavę rungtyse, buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Pradinio ugdymo mokytoja

Atnaujinta: 2019-06-05

Atnaujinta: 2019-06-03

Reikalingas pradinių klasių mokytojas (1 klasė) – darbo krūvis 0,8 – 0,85 etato, sutartis neterminuota;
Aukštasis universitetinis išsilavinimas, dalyką atitinkanti mokytojo pedagoginė kvalifikacija.

(skaityti daugiau)

Atnaujinta: 2019-06-04

Birželio 3 dieną pradinių klasių mokiniai vyko į Platelius. Mokiniai dvaro parke susipažino su kultūros paveldu, aplankė storiausią Lietuvoje „Raganos“ uosį. Taip pat vaikai mėgino atskleisti gamtos paslaptis per įvairias mįsles, legendas, žaidimus bei komandines užduotis. Kelionę pradinukai užbaigė prie Platelių ežero, kur turėjo galimybę paiškylauti, pabraidyti vandenyje ir smagiai pabendrauti su draugais.

Pradinio ugdymo mokytoja

Atnaujinta: 2019-06-04

Gegužės 30 d. mokyklos pirmūnų laukė dovana už labai gerą mokymąsi – išvyka į Minijos kaimą. Ten juos pasitiko jūrinio laivo „Šturmai“ kapitonas, kuris aprodė gražiausias Nemuno deltos vietas. Mokiniai mokėsi rišti gerąjį mazgą, pabandė patys vairuoti laivą bei linksmai praleido laiką Uostadvaryje.

Tikimės, kad  kitais mokslo metais pirmūnai ir vėl sieks aukščiausių rezultatų ir į savo būrį priims dar daugiau puikiai besimokančių mokinių.

Pradinio ugdymo mokytoja Alvadorija Keblytė

Atnaujinta: 2019-06-03

Mūsų mokyklos  pradinių klasių mokinių komanda: Elijus Vilimas, Vaiva Bumblytė, Paulius Leščauskas ir Urtė Nalivaikaitė dalyvavo rajoniniame ,,Šviesoforo“ konkurse, kuris vyko Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykloje.

Mokinių žinias vertino policijos darbuotojai. Jie stebėjo kaip mokiniai atlieka teorines ir praktines Kelių eismo taisyklių užduotis. Mokiniai dalyvavo protų mūšyje, parodė kaip reikia užsidėti atšvaitus, atliko video ir kelių eismo užduotis. Vėliau saugaus eismo įgūdžius komandos demonstravo miesto gatvėje. Vaikai turėjo „įveikti“ pėsčiųjų perėją ir šviesoforo reguliuojamą sankryžą.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Atnaujinta: 2019-06-04

Trečios klasės mokiniai nekantriai laukė gegužės 24 dienos. Tądien jie skubėjo  į Kretingos Žiemos sodą ir   muziejų, kur vyko edukacinis užsiėmimas ,,Kretingos dvaro saldaininė“.

Visiems buvo įdomu sužinoti iš ko gaminami karameliniai saldainiai, kaip juos patiems pasigaminti ir gražiai įpakuoti. Tradicinių amatų centre vaikus pasitiko sertifikuoto tautinio paveldo produkto, saldainių, gamintoja, edukatorė Asta Norvaišienė,. Ji supažindino su Dvaro malūne veikusia saldainine, kurioje buvo gaminami saldainiai, medus, verdamas sirupas, papasakojo apie saldainių gaminimo tradicijas, pademonstravo visą šio skanėsto gaminimo procesą. Vaikai susidomėję klausėsi ir stebėjo, kaip saldi masė tampa patraukliu saldainiuku. O svarbiausia, vaikai patys savo rankomis pasigamino po  dešimt saldainių ir net išmoko gražiai juos supakuoti.

Mokiniai įgijo įgjo naujos patirties ir žinių, patyrė džiugių emocijų.

Atnaujinta: 2019-06-04

Gegužės 31 dieną 1-4 klasių mokiniams visos ugdomosios veiklos buvo skirtos tautinės savimonės ir meilės  savo kraštui skiepijimui.

Mokiniai žiūrėjo ir aptarė filmuką ,,Mes skrisime apie Lietuvą“, susipažino su Lietuvos Respublikos Konstitucija ir pateikė  klausimus savo draugams, dėliojo dėlionę ,,Aš Lietuvos pilietis“. Po to klasėse žaidė stalo žaidimus ,,Lietuvos šimtmečio žaidimas“, ,,Visa Lietuva“  ir ,,Lietuvos žaidimas mažiesiems“.

Labiausiai mokiniams patiko piešti bendrą piešinį „Ateities Lietuva“.

Toliau »