Atnaujinta: 2019-11-21

Atnaujinta: 2019-11-17

PROGRAMA 2019 m. lapkritis
Lapkričio 18 d.
7.30 – 8.15 val. Degustacija-paskaita „Sveikos arbatos mažiems ir dideliems“ Aikštelėje prie parduotuvės ir Jokūbavo A.Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro koridoriuje prie bibliotekos
Lapkričio 19 d.
14.45 – 15.45 val. Aktyvaus mokymosi dirbtuvės „Dekoratyvinių muiliukų gamyba“ Jokūbavo A.Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro technologijų kabinete
Lapkričio 21 d.
15.00 – 16.00 val. Aktyvaus mokymosi dirbtuvės „Kalėdinė dovanų dėžutė“ Jokūbavo A.Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro technologijų kabinete
Lapkričio 22 d.
12.00 – 15.00 val. Degustacija-paskaita „Sveiki skanėstai mažiems ir dideliems“ Jokūbavo A.Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro koridoriuje prie bibliotekos
Lapkričio 22 d.
visą dieną Dekoratyvinių muiliukų, kalėdinių dovanų dėžučių paroda „Mano spalvotos, kvepiančios Kalėdos“ Jokūbavo A.Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro koridoriuje prie bibliotekos

MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI.

Atnaujinta: 2019-10-16

Šiemet mūsų mokykla dalyvavo aplinkos apžiūros-konkurse „Gražinkime savo aplinką 2019“ ir mokyklos bendruomenė buvo apdovanota Kretingos mero A. Kalniaus padėką. Džiaugiamės šiuo įvertinimu.

Atnaujinta: 2019-10-22

Tas laikas, kai lapai auksiniai

Nukrinta ant vėstančios žemės.

Tas laikas, kai ilgesio pynės

Į mūsų gyvenimus remias.

A. Murauskienė

Ir vėl atėjo tas laikas… Ir vėl rudenėjančiais takais į savo protėvių kraštą iš JAV sugrįžo Lietuvos Respublikos Prezidento anūkas Jonas Juozevičius.

Rugsėjo pradžioje mūsų mokykloje vyko susitikimas su prezidento anūku Juozu Juozevičiumi, jo žmona, dukra ir jos sužadėtiniu. Susitikime taip pat dalyvavo mokyklos direktorė Lidija Šiškienė, Jokūbavo bendruomenės pirmininkas Mantas Keblys, centro tarybos narys Tomas Narvilas, mokyklos bendruomenės atstovai.

Prezidento anūkas Juozas Juozevičius aplankė parką, A. Stulginskio muziejų. Jis labai džiaugėsi, kad Jokūbavo mokykla ir Jokūbavo bendruomenė saugo senelio atminimą, norėtų atstatyti A. Stulginskio dvarą.

Mokytoja Rima Varinauskė

Atnaujinta: 2019-09-17

« 1 2 »

Atnaujinta: 2019-10-22

Anot A. Tolstojaus, gera knyga – tarsi pokalbis su protingu žmogumi. Su šia mintimi sutinka ir trečiokai, kurie naujus mokslo metus pasitiko kartu su Pepe Ilgakojine Jokūbavo bibliotekoje. Vikruolė pradinukams paruošė tikrą išbandymų ruožą – klausimyną! Jie turėjo prisiminti viską, ką žino apie knygas, autorius ir Jokūbavo biblioteką. Visus sunkumus įveikę, mokiniai pasigamino skirtukus knygoms. Už smagų edukacinį užsiėmimą dėkojame Baublių bibliotekininkei Ingai Mažeikienei.

Pradinio ugdymo mokytoja Alvadorija Keblytė

Atnaujinta: 2019-10-22

Rugsėjo 12  dieną mokykloje vyko  edukacinis užsiėmimas 1-10  klasių mokiniams. ,,Krentanti žvaigždė. Astronomijos mokslas senovės  bei dabarties lietuvių kultūroje“. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su astronomija, išgirsti pasakojimą  apie  pagrindinius dangaus ir Visatos kūnus, 3D akiniais stebėti įvairius Visatos objektus. Ugdytiniai sužinojo, kokiais atstumais išsidėstę dangaus kūnai, kokio dydžio yra planetos, žvaigždės bei išklausė  jų skleidžiamus garsus . Nepakartojamą įspūdį paliko pažintis su teleskopais, kurių pagalba galėjo stebėti nutolusius objektus.

Užsiėmimai kitose erdvėse ugdo vaizduotę, skatina kūrybiškumą, naujų idėjų gimimą.

Pradinio ugdymo mokytoja Ramunė Šleinienė

Atnaujinta: 2019-10-22

Kaip ir kiekvienais metais, pradinio ugdymo mokytojos savo mokinukus pasitiko su naujais išbandymais ir spalvingai išpuoštomis klasėmis. Šį rugsėjį pačius mažiausius mokyklos mokinius į kelią palydėjo darbščioji bitė, kuri visus metus neleis jiems nuobodžiauti. Drąsūs antrokai nepabūgo ir nėrė į džiungles, o ten, kaip žinome, galima sulaukti ir sunkių iššūkių. Trečios klasės mokiniai nusprendė, kad gyvenimas yra kaip ilgas eksperimentas, todėl šiais metais įsikūnys į mokslininkų rolę. Ypač talentingi ir dėmesį mėgstantys ketvirtokai šiemet išbandys aktorių gyvenimą, kuriame galima patirti ir juoko, ir siaubo, ir džiaugsmo. Linkime pradinukams neišsigąsti ir drąsiai žengti mokytojų paruoštu išbandymų keliu.

Pradinio ugdymo mokytoja Alvadorija Keblytė

Atnaujinta: 2019-08-27

Rugsėjo 1 d. (sekmadienį) 19.00 val. Kretingos vasaros estradoje vyks diskoteka jaunimui.

Atnaujinta: 2019-08-23

Toliau »