Atnaujinta: 2019-09-17

Skelbimas pdf
« 1 2 »

Atnaujinta: 2019-09-17

Anot A. Tolstojaus, gera knyga – tarsi pokalbis su protingu žmogumi. Su šia mintimi sutinka ir trečiokai, kurie naujus mokslo metus pasitiko kartu su Pepe Ilgakojine Jokūbavo bibliotekoje. Vikruolė pradinukams paruošė tikrą išbandymų ruožą – klausimyną! Jie turėjo prisiminti viską, ką žino apie knygas, autorius ir Jokūbavo biblioteką. Visus sunkumus įveikę, mokiniai pasigamino skirtukus knygoms. Už smagų edukacinį užsiėmimą dėkojame Baublių bibliotekininkei Ingai Mažeikienei.

Pradinio ugdymo mokytoja Alvadorija Keblytė

Atnaujinta: 2019-09-15

Rugsėjo 12  dieną mokykloje vyko  edukacinis užsiėmimas 1-10  klasių mokiniams. ,,Krentanti žvaigždė. Astronomijos mokslas senovės  bei dabarties lietuvių kultūroje“. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su astronomija, išgirsti pasakojimą  apie  pagrindinius dangaus ir Visatos kūnus, 3D akiniais stebėti įvairius Visatos objektus. Ugdytiniai sužinojo, kokiais atstumais išsidėstę dangaus kūnai, kokio dydžio yra planetos, žvaigždės bei išklausė  jų skleidžiamus garsus . Nepakartojamą įspūdį paliko pažintis su teleskopais, kurių pagalba galėjo stebėti nutolusius objektus.

Užsiėmimai kitose erdvėse ugdo vaizduotę, skatina kūrybiškumą, naujų idėjų gimimą.

Pradinio ugdymo mokytoja Ramunė Šleinienė

Atnaujinta: 2019-09-09

Kaip ir kiekvienais metais, pradinio ugdymo mokytojos savo mokinukus pasitiko su naujais išbandymais ir spalvingai išpuoštomis klasėmis. Šį rugsėjį pačius mažiausius mokyklos mokinius į kelią palydėjo darbščioji bitė, kuri visus metus neleis jiems nuobodžiauti. Drąsūs antrokai nepabūgo ir nėrė į džiungles, o ten, kaip žinome, galima sulaukti ir sunkių iššūkių. Trečios klasės mokiniai nusprendė, kad gyvenimas yra kaip ilgas eksperimentas, todėl šiais metais įsikūnys į mokslininkų rolę. Ypač talentingi ir dėmesį mėgstantys ketvirtokai šiemet išbandys aktorių gyvenimą, kuriame galima patirti ir juoko, ir siaubo, ir džiaugsmo. Linkime pradinukams neišsigąsti ir drąsiai žengti mokytojų paruoštu išbandymų keliu.

Pradinio ugdymo mokytoja
Alvadorija Keblytė

Atnaujinta: 2019-08-27

Rugsėjo 1 d. (sekmadienį) 19.00 val. Kretingos vasaros estradoje vyks diskoteka jaunimui.

Atnaujinta: 2019-08-23

Atnaujinta: 2019-08-13

Skelbiamas 5 klasės mokinių sąrašas:

(skaityti daugiau)

Atnaujinta: 2019-06-20

Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai vasarą pasitiko stovykloje „Sportuoju, keliauju, pažįstu“. Prasmingas vasaros laiko praleidimas, nauji potyriai ir neišdildomi prisiminimai – tai entuziastingai stengėsi įgyvendinti stovyklos vadovės.

Pirmąją dieną vaikai susipažino su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės nariais. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti jėgas „karo“ lauke. Antrąją dieną praleidome Palangos gintaro muziejuje, kur pradinukai narpliojo užuominas, ką iš tiesų slepia gintaras. Trečiąją dieną skyrėme menui – iš rankų nepaleidome teptukų, šiaudelių ir muilo burbulų, o karštą popietę vainikavo įtemptas vandens mūšis. Ketvirtąją dieną vaikai apsilankė Klaipėdos delfinariume, kuriame stebėjo jūrų liūtų ir delfinų pasirodymus. Paskutiniąją dieną skyrėme projekto aptarimui, diskusijai apie savaitės metu patirtus įspūdžius.

Kalbėdami mokiniai džiaugėsi naujai atrastomis veiklomis bei galimybe būti stovyklos dalyviu.

Stovyklos organizatorės

Atnaujinta: 2019-06-17

Nuo 2019-2020 mokslo metų mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre bus  pradėta diegti nuosekli ir kompleksinė socialinio ir emocinio ugdymo LIONS QUEST programa „Paauglystės kryžkelės“.

Mokyklos mokytojų komanda dalyvavo mokymuose, kurių metu buvo ruošiamasi būti LIONS QUEST mokytojais. Mokytojai sužinojo kokios šios programos sudedamosios dalys, kaip ši programa gali būti vykdoma klasėse ir visos mokyklos mastu, patys išbandė mokomąją medžiagą. Mokymus vedė VšĮ LIONS QUEST direktorius Linas Slušnys.

Paauglystės kryžkelės – įrodymais pagrįsta programa, kuri padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką ir ugdyti gyvenimo įgūdžius, padedančius mokiniams išgyventi paauglystės metus.

Julija Mačiukienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atnaujinta: 2019-06-17

Kasmet dešimtos klasės mokiniai baigia pagrindinio ugdymo programą, palieka mūsų mokyklą, tačiau kiekvienai išeinančiai laidai būtent jų palydos yra svarbiausios, įsimintiniausios bei jautriausios.

Birželio 7 dieną mūsų mokykloje vyko padėkos dienos ir paskutinio skambučio šventė „Einam į vasarą“. Tądien dėkojama buvo už daug ką: žinias, buvimą kartu, draugystę, įgytas patirtis… Kadangi ši diena buvo paskutinė pradinių klasių mokiniams, tai patiems geriausiems ir aktyviausiems mokyklos direktorė įteikė padėkas, paskatinusi juos ir toliau sėkmingai keliauti po žinių šalį.

Renginį vedę devintos klasės mokiniai susirinkusiuosius linksmino savo išmone ir sąmoju, kviesdami dešimtokus dalyvauti įvairiuose išbandymuose, kuriuos pastarieji paklusniai vykdė.

Šventę vainikavo dešimtos klasės mokinių tėvelių padėkos žodis ir išvyka prie jūros.

Mokytoja Loreta Koženiauskienė

Toliau »