Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2019-10-22

Tas laikas, kai lapai auksiniai

Nukrinta ant vėstančios žemės.

Tas laikas, kai ilgesio pynės

Į mūsų gyvenimus remias.

A. Murauskienė

Ir vėl atėjo tas laikas… Ir vėl rudenėjančiais takais į savo protėvių kraštą iš JAV sugrįžo Lietuvos Respublikos Prezidento anūkas Jonas Juozevičius.

Rugsėjo pradžioje mūsų mokykloje vyko susitikimas su prezidento anūku Juozu Juozevičiumi, jo žmona, dukra ir jos sužadėtiniu. Susitikime taip pat dalyvavo mokyklos direktorė Lidija Šiškienė, Jokūbavo bendruomenės pirmininkas Mantas Keblys, centro tarybos narys Tomas Narvilas, mokyklos bendruomenės atstovai.

Prezidento anūkas Juozas Juozevičius aplankė parką, A. Stulginskio muziejų. Jis labai džiaugėsi, kad Jokūbavo mokykla ir Jokūbavo bendruomenė saugo senelio atminimą, norėtų atstatyti A. Stulginskio dvarą.

Mokytoja Rima Varinauskė