Atnaujinta: 2018-06-15

Lidija Šiškienė

Mokyklos direktorė, II vadybinė kategorija.

Tel.: (8-445)49710; mob.: (8-618) 26422

lidija.siskiene@astulginskiomokykla.lt

Išsilavinimas:

1982 m. baigė Vilniaus Universiteto filologijos fakultetą ir įgijo prancūzų kalbos dėstytojo kvalifikaciją.

2004 m. baigė Šiaulių Universiteto socialinių mokslų fakulteto vadybos ir verslo administravimo krypties vadybos studijų programą ir įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Ingrida Razutienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Tel.: (8-445)49710; mob.: (8-602) 32615

ingrida.razutiene@astulginskiomokykla.lt

Išsilavinimas:

2013 m. Šiaulių universitete baigė specialiosios pedagogikos (specializacija – logopedija) studijų programą, įgijo edukologijos bakalauro laipsnį ir specialiojo pedagogo kvalifikaciją.

2016 m. Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete baigė politikos mokslų studijų krypties viešosios politikos ir administravimo šakos viešosios politikos studijų programą ir įgijo viešosios politikos ir administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.