Atnaujinta: 2019-06-04

Trečios klasės mokiniai nekantriai laukė gegužės 24 dienos. Tądien jie skubėjo  į Kretingos Žiemos sodą ir   muziejų, kur vyko edukacinis užsiėmimas ,,Kretingos dvaro saldaininė“.

Visiems buvo įdomu sužinoti iš ko gaminami karameliniai saldainiai, kaip juos patiems pasigaminti ir gražiai įpakuoti. Tradicinių amatų centre vaikus pasitiko sertifikuoto tautinio paveldo produkto, saldainių, gamintoja, edukatorė Asta Norvaišienė,. Ji supažindino su Dvaro malūne veikusia saldainine, kurioje buvo gaminami saldainiai, medus, verdamas sirupas, papasakojo apie saldainių gaminimo tradicijas, pademonstravo visą šio skanėsto gaminimo procesą. Vaikai susidomėję klausėsi ir stebėjo, kaip saldi masė tampa patraukliu saldainiuku. O svarbiausia, vaikai patys savo rankomis pasigamino po  dešimt saldainių ir net išmoko gražiai juos supakuoti.

Mokiniai įgijo įgjo naujos patirties ir žinių, patyrė džiugių emocijų.

Pradinio ugdymo mokytoja Ramunė Šleinienė