Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-11-07

Ruduo – ryškiaspalvis ir kupinas gamtos gėrybių metų laikas. Naudodamiesi dosniomis rudenėlio dovanomis ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai su savo tėveliais prikūrė įvairiausių darbelių,  kurie sugužėjo į gražią parodėlę.

Darželio grupės patalpoje tėveliams buvo surengta graži šventė „Rudenėlio pokštai“, kur vaikučius pasitiko Katinėlis pilnomis kraitėmis rudens gėrybių. Katinėlis susirinkusiųjų klausinėjo, koks dabar metų laikas, kokias daržoves vaikučiai pažįsta, kokie vaisiai skaniausi, kokie paukšteliai išskrido į šiltuosius kraštus, o kurie liko žiemoti pas mus.  Vaikai noriai ir linksmai atsakinėjo į šiuos ir kitus klausimus. Jie dainavo, šoko ratelius. Tėveliams ir jų vaikučiams buvo duota užduotėlė pagaminti darbelį iš klevo lapų, kurį galėjo pasilikti atminčiai ir parsinešti į namus.