Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2019-01-29

Sausio 25 dieną mūsų mokykloje vyko raiškiojo skaitymo konkursas, kurio dalyviai džiugino susirinkusiuosius gražiausiais lietuvių autorių eilėraščiais bei prozos kūrinių ištraukomis. Renginį vedė aštuntos klasės mokiniai Gabrielė Danieliūtė ir Romas Jašinskas. Visi dalyviai buvo puikiai pasirengę, tad vertinimo komisijai buvo nelengva išrinkti pačius geriausius. O nugalėtojais tapo: pirmos klasės mokiniai Elijus Vilimas ir Jonas Nalivaika bei penktos klasės mokinys Konstantinas Maštaras (III vieta), trečios klasės mokinys Paulius Leščiauskas ir septintokė Beatričia Sabaliauskaitė (II vieta),  pirmosios vietos atiteko trečios klasės mokiniui Sauliui Arlickui bei septintokui Aironui Paulikui.

                                                                             Lietuvių kalbos mokytoja Loreta Koženiauskienė