Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2019-11-17

Lapkričio 14 dieną  mažiausieji mokinukai rinkosi mokyklos salėje į Karjeros pamoką. „Kas yra karjera?“ – šis klausimas vaikams neatrodė labai sudėtingas. „Tai mano profesija“, „Tai ką aš darysiu baigęs mokyklą“, „Tai ką aš dirbsiu“, tai tik keletas vaikų samprotavimų. Ir tada prasidėjo tikras profesijų siautulys… Ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai  virėjo profesiją pristatė dainuodami dainelę „Virė virė košę…“. Priešmokyklinio ugdymo grupės mažieji mums pastatė svajonių namą, nes jie – statybininkai. Pirmokai atidundėjo į salę traktoriuku, nes koks ūkininkas be traktoriaus. Jie mums priminė ką dažniausiai ūkininkai augina savo ūkiuose. Antrokai trumpam grįžo iš „džiunglių“ ir sudomino mus gamtininko profesija. Eksperimentus pademonstravo trečiokai, nes jie norėjo supažindinti su įvairių sričių  mokslininkais. O ketvirtokai nukėlė mus į kino filmavimo aikštelę, kurioje pluša įvairių profesijų atstovai: stilistai, režisierius, dailininkai, aktoriai, operatoriai.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo, kad ši pamoka būtų įdomi, įsimintina, šmaikšti, prasminga ir gana linksma.


Pradinio ugdymo mokytoja Daiva Sajauskienė