Atnaujinta: 2019-06-20

Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai vasarą pasitiko stovykloje „Sportuoju, keliauju, pažįstu“. Prasmingas vasaros laiko praleidimas, nauji potyriai ir neišdildomi prisiminimai – tai entuziastingai stengėsi įgyvendinti stovyklos vadovės.

Pirmąją dieną vaikai susipažino su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės nariais. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti jėgas „karo“ lauke. Antrąją dieną praleidome Palangos gintaro muziejuje, kur pradinukai narpliojo užuominas, ką iš tiesų slepia gintaras. Trečiąją dieną skyrėme menui – iš rankų nepaleidome teptukų, šiaudelių ir muilo burbulų, o karštą popietę vainikavo įtemptas vandens mūšis. Ketvirtąją dieną vaikai apsilankė Klaipėdos delfinariume, kuriame stebėjo jūrų liūtų ir delfinų pasirodymus. Paskutiniąją dieną skyrėme projekto aptarimui, diskusijai apie savaitės metu patirtus įspūdžius.

Kalbėdami mokiniai džiaugėsi naujai atrastomis veiklomis bei galimybe būti stovyklos dalyviu.

Stovyklos organizatorės