Atnaujinta: 2019-10-22

Kaip ir kiekvienais metais, pradinio ugdymo mokytojos savo mokinukus pasitiko su naujais išbandymais ir spalvingai išpuoštomis klasėmis. Šį rugsėjį pačius mažiausius mokyklos mokinius į kelią palydėjo darbščioji bitė, kuri visus metus neleis jiems nuobodžiauti. Drąsūs antrokai nepabūgo ir nėrė į džiungles, o ten, kaip žinome, galima sulaukti ir sunkių iššūkių. Trečios klasės mokiniai nusprendė, kad gyvenimas yra kaip ilgas eksperimentas, todėl šiais metais įsikūnys į mokslininkų rolę. Ypač talentingi ir dėmesį mėgstantys ketvirtokai šiemet išbandys aktorių gyvenimą, kuriame galima patirti ir juoko, ir siaubo, ir džiaugsmo. Linkime pradinukams neišsigąsti ir drąsiai žengti mokytojų paruoštu išbandymų keliu.

Pradinio ugdymo mokytoja Alvadorija Keblytė