Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-05-07

Lietuvos bibliotekų savaitės proga pirmokų mokytoja Alvadorija ir bibliotekininkė Sofija pakvietė pirmokus į netradicinę pamoką kaimo bibliotekoje. Čia jų laukė bibliotekininkė Laima ir bibliotekoje gyvenantys du peliukai. Peliukai dar kartą  pirmokams priminė, kaip elgtis su knyga, prižiūrėti ir tausoti ją, kaip išsirinkti norimą knygą. Po to vaikai kūrė pasaką apie peliukus. Susitikimo metu nestigo geros nuotaikos ir vaikiško juoko. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas mylėti ir saugoti, kad grąžinant į biblioteką jos būtų švarios ir nesuplėšytos. Biblioteką mokiniai paliko gerai nusiteikę, šypsodamiesi ir turėdami daug klausimų, į kuriuos jiems padės atsakyti bibliotekoje gyvenančios knygos. Ačiū bibliotekininkei ir peliukams už šiltą priėmimą.