1,2% parama mokyklai

I-IV: 7:30 – 16:15
Pietūs: 11:00 – 11:30
V: 7:30 – 15:00
Adresas: Kretingos g. 21, 97210 Jokūbavo k., Kretingos r.

Laisvos darbo vietos

1,2% parama mokyklai

Spa 18, 2019

Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėveliams, mokyklos darbuotojams ir visiems, kurie skyrėte ir skiriate paramą mokyklai. Esame dėkingi už bendradarbiavimą ir pagalbą. Jūsų dėka mokykla tampa patrauklesnė, modernesnė, labiau atitinkanti mokyklos bendruomenės lūkesčius.

Dalį GPM (gyventojų pajamų mokesčio), apskaičiuoto nuo kalendoriniais metais gautų pajamų, paramai galite skirti kasmet. Todėl šiemet vėl kviečiame Jus pasinaudoti galimybe ir paremti mūsų ugdymo įstaigą. Skirdami 1,2% Jūs prisidėtumėte prie mokyklos ugdymo(si) aplinkų tobulinimo, savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.

Prašymas teikiamas elektroniniu būdu iki gegužės 2 d.

Administracija

Kaip skirti GPM paramai?

1. Prisijunkite prie https://www.vmi.lt/evmi/deklaruoti-pajamas
  2. Čia rasite visą informaciją kaip deklaruoti savo pajamas kas ir kaip gali skirti GPM paramai, kaip pildyti formą.
  3. Jeigu jau esate šią formą pildę, pasirinkite „Pildyti ankstesnės pagrindu“.
  4. Atsidariusiame lange pasirinkite FR0512 formą elektroniniam pildymui – spauskite „Pildyti dokumentą šio pagrindu“.
  5. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

5   | Mokestinis laikotarpis – 2023;
6S | Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (pažymėkite „X“);
E1 | Gavėjo tipas – 2;
E2 | Gavėjo identifikacinis numeris – 290283190;
E3 | Mokesčio dalies paskirtis – Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras (įrašykite tiek kiek užteks langelių)
E4 | Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,20;
E5 | Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – 2024 m. arba vėliausiai iki 2028 m.  (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau nei 1 metus).

1. Užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Pateikti deklaraciją“ ir patvirtinkite.

Paramos formą galite pildyti ir per VMI mobiliąją programėlę:

1. Parsisiųskite VMI programėlę iš Google Playarba App Store.
  2. Prisijunkite ir užpildykite FR0512 formą.

Dėkojame jums.