Atnaujinta: 2019-06-17

Kasmet dešimtos klasės mokiniai baigia pagrindinio ugdymo programą, palieka mūsų mokyklą, tačiau kiekvienai išeinančiai laidai būtent jų palydos yra svarbiausios, įsimintiniausios bei jautriausios.

Birželio 7 dieną mūsų mokykloje vyko padėkos dienos ir paskutinio skambučio šventė „Einam į vasarą“. Tądien dėkojama buvo už daug ką: žinias, buvimą kartu, draugystę, įgytas patirtis… Kadangi ši diena buvo paskutinė pradinių klasių mokiniams, tai patiems geriausiems ir aktyviausiems mokyklos direktorė įteikė padėkas, paskatinusi juos ir toliau sėkmingai keliauti po žinių šalį.

Renginį vedę devintos klasės mokiniai susirinkusiuosius linksmino savo išmone ir sąmoju, kviesdami dešimtokus dalyvauti įvairiuose išbandymuose, kuriuos pastarieji paklusniai vykdė.

Šventę vainikavo dešimtos klasės mokinių tėvelių padėkos žodis ir išvyka prie jūros.

Mokytoja Loreta Koženiauskienė