Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-06-20

Birželio 12 d. Jokūbavas tapo visos respublikos centru – į mokyklą sugūžėjo garbingi svečiai. Pradinių klasių mokytojos D. Sajauskienė ir A. Keblytė surengė metodinę – praktinę konferenciją „Mokytojo kūrybiškumas. KITAIP“, kurios metu pačius įspūdingiausius filmus sukūrę mokytojai buvo apdovanoti Oskaro statulėlėmis. Kandidatai varžėsi metų provokacijos, metų biudžeto iššvaistymo, metų skaitmeninės raiškos, metų energijos, metų globalinio atšilimo, metų emociuko, metų tyrimo, metų prioriteto ir metų atradimo nominacijose. Renginio metu netrūko juoko, rimto darbo bei nustebusių veidų. Dėkojame Kretingos, Palangos, Klaipėdos, Šiaulių rajono pedagogams už galimybę atrasti, pažinti ir išmokti, jūsų išminties įspaudai ilgam išliks Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro šlovės alėjoje.

Pradinio ugdymo pedagogė A. Keblytė