Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-09-14

„Ar kuprinė paruošta?“ –

Klausia vasara išeidama.

Moja ji ir lekia šuoliais

„O tu ruoškis į mokyklą uoliai!”

Štai tokiu klausimu rugsėjo 3 dieną  prasidėjo nauji mokslo metai. Po Šv. Mišių Jokūbavo Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje mokiniai kartu su savo tėveliais gausiai rinkosi mokykloje vykusioje šventėje. Ir visi tikino, jog kuprinės – tikrai paruoštos ir naujiems mokslo metams bei laukiantiems išbandymams pasirengta.

Šiemet šventėje pirmąjį išbandymą teko įveikti pirmokams. Nedrąsūs, bet lydimi mokytojos Renatos Gedvilaitės, mažieji mokinukai šauniai atliko užduotį – išvardino, kokių daiktų mokykloje gali prireikti, o kokių – ne. Dešimtokai tradiciškai pasveikino pirmokus įteikdami jiems po simbolinę dovanėlę.

Mokyklos direktorė Lidija Šiškienė susirinkusiuosius sveikino su nauja pradžia ir pristatė naujus mokytojus, klasės auklėtojus, supažindino su naujienomis.

Pasibaigusi vasara padovanojo daugybę nuostabių, šiltų prisiminimų. Tad  drąsiai ir ryžtingai pasitikime naujų mokslo metų išbandymus!

Lietuvių kalbos mokytoja Inga Mažeikienė