Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-12-04

Lapkričio 22 dieną mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre vyko rajoninio rusų kalbos tęstinio projekto „Mokomės bendraudami. Pasakų pasaulyje“ renginys „Svečiuose pas caraitę Nesmejaną“, kurį organizavo rusų kalbos mokytoja Aldona Petrulienė ir anglų k. mokytoja Nomeda Domarkaitė-Budrienė.

Kartu su mūsų mokyklos mokiniais mokytojos pakvietė visus, norinčius pabendrauti ir geriau išmokti rusų kalbos, pasisvečiuoti pas caraitę Nesmejaną. Į renginį atvyko net dešimt komandų iš Kretingos miesto ir rajono mokymo įstaigų: Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcio centro, Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Salantų gimnazijos, Darbėnų gimnazijos, Vydmantų gimnazijos.

Pasakų herojais virtę mūsų mokyklos 6-8 klasių mokiniai svečius linksmino savo madų šou. Atvykusių komandų atstovai, norėdami pralinksminti caraitę Nesmejaną,  pristatė savo paruoštus namų darbus bei atliko įvairias užduotis. Komandos buvo apdovanotos caraitės Nesmejanos karalystės gėrybėmis bei mokyklos padėkos raštais.

Dėkojame visiems, padėjusiems pasiruošti renginiui.

                                                                                                   Renginio organizatoriai