Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2019-10-22

Rugsėjo 26-ą dieną Europoje minima Europos kalbų diena. Ir mūsų mokykloje jau tapo tradicija šią dieną paminėti organizuojant įvairias veiklas. Pradinių klasių mokiniai turėjo linksmą ir aktyvią pamoką, kurios metu žaidė, šoko, dainavo ir atsakinėjo į viktorinos klausimus komandose. 5-10  klasių mokiniams vyko integruotos kalbų pamokos „Protų mūšis“. Kiekvienoje klasėje buvo išrinkti į klausimus geriausiai atsakę mokiniai. Suvedus visus protmūšio dalyvių rezultatus, paaiškėjo, kad daugiausia taškų surinko ir mokyklos prizininkais tapo: I vieta atiteko 8 klasės mokiniui Dangirui Rimkui, II vietą pasidalino 8 klasės mokinė Virginija  Matuizaitė, 9 klasės mokinys Romas Jašinskas ir 10 klasės mokinys Deividas Abrutis, III vietą užėmė 8 klasės mokinys Titas Vilimas.

Sveikiname nugalėtojus, o visiems kitiems dėkojame už aktyvų dalyvavimą!

Užsienio kalbų mokytojos

Aldona Petrulienė
Nomeda Domarkaitė-Budrienė