Atnaujinta: 2019-05-02

2019 m. balandžio 17 d. 9-10 klasių mokiniai su auklėtojomis A. Končiene ir R. Valiukiene turiningai praleido dieną Klaipėdos profesinėse mokyklose. Mokiniai aplankė Ernesto Galvanausko profesinį mokymo centrą, susipažino su profesijų pasiūla šioje mokykloje. Mokyklos administracija, mokytojai jokūbaviškius supažindino su mokykla, erdviais kabinetais, mokinių diplominiais darbais. Paskui laukė įdomi viktorina, žaidimų, poilsio kambariai. Po to mokiniai vyko į Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos atvirų durų dieną. Čia taip pat sužinojo apie šioje mokykloje ruošiamas specialybes: higieninės kosmetikos, siuvėjo, kirpėjo, sekretoriaus, vizualinės reklamos kūrėjo, fotografo, automobilių kėbulo remontininko, automobilių mechaniko, logisto ekspeditoriaus ir kt. Smagiai ir turiningai praleidome dieną.

A. Končienė, R. Valiukienė