Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2019-10-22

Žemė pakvipo duona…. Būk palaiminta, Rugsėjo sėja… atskleisk savo tiesą, išaiškink meilės ir vilties pradžią, sudėtą iš auksinių saulės grūdų. Vardan bekraštės rudenio spalvos, vardan vaiko pažinimo, vardan jo likimo, kuris tęsiasi iki mūsų ir po mūsų, būk pasveikintas, Rugsėji!

Šiuos mokslo metus Jokūbavo  Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė pradėjo  Šv. mišiomis Jokūbavo Švč. Mergelės Marijos  bažnyčioje rugsėjo 1 d.    O rugsėjo 2 d.  mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai rinkosi į šventinį renginį   ,,100 rugsėjų”.  Mokyklos direktorė L. Šiškienė pasveikino visus ir pasidžiaugė, kad Jokūbavo mokykla mokslo metus pradeda jau 100-ąjį kartą.  Sužinoję naujų mokslo metų naujoves, susipažinę su naujais mokytojais, mokiniai skirstėsi į klases, susitikimui su klasių  vadovais. Nedrąsius pirmokėlius drąsino ir į klasę palydėjo vyriausieji mokyklos mokniai – dešimtokai.

Tegul šie metai būna dosnūs. Lai suteikia mums visiems pažinimo džiaugsmo, įkvėpimo naujiems darbams ir kiekvienam atveria duris į atradimų pasaulį.

Loreta Koženiauskienė