Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-09-28

Rugsėjo 26-27 dienomis mūsų mokykloje tradiciškai buvo paminėta Europos kalbų diena. Pertraukų metu mokiniai, skaitydami mokyklos švieslentėje pateiktą informaciją, turtino savo žinias apie Europos kalbas.  Rugsėjo 27 dieną mūsų užsienio kalbų mokytojos kartu su aštuntokais pakvietė 5-10 klasių atstovus dalyvauti viktorinoje „Ar žinai?..“. Viktorinos klausimai buvo pateikti stende, skirtame Europos kalbų dienai paminėti. Mokiniai turėjo galimybę patys surasti atsakymus internete bei parodyti savo žinias viktorinoje. Iš dešimties dalyvių labiausiai pasisekė 10 klasės mokinei Aušrai Lekniūtei bei 9 klasės mokinei  Karolinai Makaravičiūtei, kurios pasidalijo pirmąja vieta. Antrosios vietos laimėtojas – 7 klasės mokinys – Dangiras Rimkus, o trečioji atiteko 7 klasės mokinei Dianai Cirtautaitei. Europos kalbų dieną paminėjo ir pradinukai. Antros klasės mokiniai mokėsi pasakyti „labas“ įvairiomis kalbomis bei kūrė Europos šalių vėliavėles.

Užsienio kalbų mokytojos