Atnaujinta: 2018-05-30

Priešmokyklinės grupės ir dienos centro  mokiniams buvo vedami neįprasti ir labai įdomūs edukaciniai užsiėmimai. Šie užsiėmimai ne tik smagus ir turiningas laiko praleidimas bibliotekos erdvėse, bet ir galimybė užsiimti mėgstama veikla. Pagaminti darbeliai puošia mokyklą, biblioteką. Pertraukų metu ir po pamokų biblioteka buvo panaši į tikrą avilį – čia sugūžėjo visas būrys darbštuolių. Iš akmenukų ir spalvoto smėlio  klijuoti nėra taip paprasta, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio, tai darbas reikalaujantis kantrybės, atidumo, kruopštumo. Bet įdėjus šiek tiek kantrybės ir darbo gimsta puikūs kūrybiniai darbai. Kurdami rankdarbius mokiniai užsiima ne tik prasminga, turininga veikla, bet ir labai šiltai bendrauja vieni su kitais. Smagu, jog mokiniai moka džiaugtis smulkmenomis, buvimu vieni su kitais draugijoje. Jų mintys ir širdys pripildytos gerumo, atlaidumo ir vilties.