Atnaujinta: 2019-10-29

Mūsų mokyklos 9 klasės mokiniai drauge su Kretingos M. Daujoto progimnazijos  6c klasės mokiniais vyko į Vilnių, kur devintokams literatūriniame A. Puškino muziejuje buvo pravesta ekskursija, po kurios jie trumpai susipažino su  A. Puškino biografija ir kūryba netradicinėje rusų kalbos pamokoje. Pamokos metu mokiniai skaitė ir lygino „ Pasakos apie žveją ir žuvelę“ skirtingų autorių vertimus. Devintokai turėjo galimybę paskaityti pasaką lietuviškai  parašytą rusiškomis raidėmis, išleistą lietuviško rašto draudimo laikotarpiu.

Antrasis edukacinis užsiėmimas vyko kartu su šeštokais Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, kur mokiniai, edukacinio užsiėmimo „Triukšmo įgarsinimas kino filmuose“ metu, sužinojo apie triukšmo įgarsinimą kine bei patys pabandė įgarsinti nedideles ištraukas iš meninių bei animacinių filmų.

Mokytoja Nomeda Domarkaitė-Budrienė