Kategorijos

Puslapiai

Naudinga

Atnaujinta: 2018-09-05

    Stovykla – buvo  puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai praleisti paskutines vasaros atostogų dienas. Mokiniai įvairių užsiėmimų metu turėjo galimybę įgyti naujų įgūdžių, išmokti kūrybiškai reikšti save, išsakyti savo jausmus.  Įdomios veiklos skatino mokinius maitintis sveikai.  Mokiniai sportinių užsiėmimų metu tobulėjo ne tik fiziškai, bet ir įgijo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių.

 Žaidėme žaidimus, piešėme, dažėme, karpėme, rungtyniavome, mokėmės, sportavome, iškylavome ir t.t.. Mokiniai  iškylos metu draugiškai pasidaliję pareigomis virė rūgštynių sriubą ant laužo, kuria pavaišino ir šalia stovyklaujančią futdbolo komandą. Mažiesiems bulvių skutimas buvo ne tik savo jėgų išbandymas maisto ruošimo srityje, bet ir smagus iššūkis.  Mokiniai savo jėgas išbandė estafečių rungtyse, po kurių visi dalyvavusieji mokiniai neslėpė džiaugsmo ne tik dėl puikios nuotaikos, bet ir dėl gausių apdovanojimų. Bendraudami ir bendradarbiaudami mokiniai ruošė vaisių salotas.  Mokiniai savo žinias apie žalingų įpročių žalą turėjo galimybę atskleisti viktorinos metu.  Bendradarbiaudami su Žolinčių akademijos nare F. Stramilaite rinkome vaistažoles bei sužinojome daug naudingos informacijos apie įvairių žolelių naudą žmogaus organizmui. Paskutinę vasaros poilsio stovyklos dieną vykome į nuotykių parką „Lūšies kelias“, kuriame mokiniai laiką aktyviai leido šokinėdami ant batutų. Bendrų veiklų metu mokiniai mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, drąsiai išsakydavo savo mintis ir pasiūlymus, aktyviai dalyvavo sportinėse veiklose. Džiaugiamės mokinių geromis nuotaikos ir puikiomis emocijomis. Paskutinėmis vasaros poilsio stovyklos dienomis veikėme kaip viena didelė komanda.

DĖKOJAME VISIEMS DALYVAVUSIEMS

Spec.pedagogė Deimantė Paulė

Soc.pedagogė Sandra Beržinienė