Atnaujinta: 2018-03-23

„SPALIS – TARPTAUTINIS MOKYKLŲ BIBLIOTEKŲ MĖNUO“ .

Mūsų mokyklos mokiniai buvo kviečiami  dalyvauti tarptautiniame „Skirtukų mainų“ projekte. Šiame projekte dalyvaujame antrus metus. Šių metų tema „100 metų atkurtai Lietuvai“. Ačiū mokiniams aktyviai dalyvavusiems projekte. .Mokinių sukurtus skirtukus bei lankstinukus apie Kretingą ir Lietuvą siuntėme į Indijos Kendriya Vidyalaya vidurinę mokyklą ir į Kroatijos OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina mokyklą. Kroatijos ir Indijos mokiniai daugiau sužinojo apie mūsų kraštą, pasidžiaugė mūsų sukurtais skirtukais knygoms.

Mūsų mokinių sukurti skirtukai

Linkėjimai iš Kroatijos

“Džiaugiamės, kad jums patiko mūsų skirtukai. Jūsų skirtukai nuostabūs. Mūsų mokiniai sužinojo šiek tiek apie Lietuvą ir jie labai laimingi. Visiems kolegoms ir mokiniams linksmų šv.Kalėdų ir laimingų Naujų Metų.

Šiltai Jus apkabiname.”

Maja Hunjadi Barišić,

školska knjižničarka

OŠ Dragutina Domjanića

Sveti Ivan Zelina.

Linkėjimai iš Indijos

„Džiaugiamės, kad jūsų mokinius pasiekė mūsų knygų skirtukai ir tikimės, kad jiems patiks. Projektas buvo graži patirtis. Mūsų dalyviai taip pat džiaugėsi iniciatyva ir pagamino skirtukus. Prašome perduoti mūsų padėką visiems dalyviams už labai gražius knygų skirtukus.“
Nuotraukos yra paskelbtos adresu: https://www.facebook.com/LibraryKVPattom/

Pagarbiai
S.L.Faisal